Sohbet Girişi
kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Cinsel Sohbet odaları ile yeni partnerler ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kolay, ücretsiz cinsel sohbete girme imkânı ile hayal ettiğiniz ilişkilere yelken açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kendinizi gönül rahatlığı ile ifade edebileceğiniz sohbet odalarımızda; aradığınız partner, aşk, dostluk ve arkadaşlığı bulmanız bir tık kadar kolay. Giriş yaptığınız chat sitemizde yeni arkadaşlıklar kurmanızın yanı sıra boş vakitlerinizi eğlenceli bir ortama çevireceğiniz tek adrestesiniz.

kalp

SEKS, CİNSİYET VE CİNSELLİK

70 / 100

SEKS, CİNSİYET VE CİNSELLİK

SEKS, CİNSİYET VE CİNSELLİK; Cinsiyet, cinsiyet ve cinselliklerin ayrı şeyler olduğunu biliyor muydunuz? BOOOOOMM !! Zihin karmaşası! Bu biraz kafa karıştırıcı olabilir, hadi onu yıkalım…

SEKS

Seks’ , bacaklarınız arasında ne olduğuna bağlı olarak doğumda ne atandığınızı tanımlamak için kullanılır (penis = erkek veya vajina = kadın). Ancak, bu tam resim değildir. Cinsiyet, iç cinsel organlar, kromozomlar ve hormonlar dahil olmak üzere cinsel organlar tarafından tanımlanır. Üç cinsiyet varyasyonu vardır:

CİNSİYET

Erkek (penis, XY kromozomları, yüksek testosteron seviyeleri)

Kadın (vajina, XX kromozomları, yüksek eostrojen seviyeleri)

Inter seks (erkek veya dişinin geleneksel tanımına uymayan cinsel anatomi veya kromozomlarla doğan bir kişi. İç cinsel organlar, kromozomlar ve hormonlar dahil olmak üzere üreme seks organlarının bir kombinasyonu).

 

‘Cinsiyet’ erkekler ve kadınlar için geleneksel sosyal rolleri tanımlamak için kullanılır. Toplumsal Cinsiyet Kimliği , bir kişinin içeride nasıl hissettiğini ve Toplumsal Cinsiyet İfadesi , birisinin cinsiyetlerini dünyaya nasıl sunmayı seçtiğini açıklar. Toplumun mavi renkli bir erkek çocuğu veya pembe renkli bir kız çocuğu nasıl duyurduğunu biliyor musunuz? Ya da erkek çocuklara nasıl kamyon ve kızlara bebek verilir? Ve erkekler spor yapmaya ve zor bir ‘erkek’ olmaya nasıl teşvik edilir ve kadınlar tırnaklarını boyamaya ve saçlarını ve makyaj yapmaya nerede teşvik edilir? Bunlar toplumsal cinsiyetin toplumsal yapılarıdır. Üç cinsiyet varyasyonu vardır:

 

Cisgender – doğumda atandıkları cinsiyetle özdeşleşen kişi. Örneğin, doğumda erkek olarak atanan ve erkek olarak tanımlanan veya tam tersi bir kişi.

Transseksüel – cinsiyet kimliği doğumda atanan cinsiyetle eşleşmeyen kişi. Örneğin, doğumda erkek olarak atanan, ancak kadın olarak tanımlanan veya tam tersi bir kişi.

Cinsiyet  Sıvısı – cinsiyet kimliği sabit olmayan ve / veya duruma bağlı olarak kayan kişi. Bu insanlar, doğumda atandıkları cinsiyete ve ilişkili geleneksel sosyal rollere göre hareket etme ihtiyacı hissetmiyorlar.

Bazı trans bireyler, bedenlerini belirledikleri şekilde hizalamak için ameliyat geçirebilir, hormon alabilir veya görünüşlerini veya kıyafetlerini değiştirebilir, ancak tüm trangender insanları bunu yapamaz veya yapmak istemez. Transseksüel olmak fiziksel görünümünüze veya tıbbi prosedürlerinize bağlı değildir. Bu nedenle, bir kişiyi cinsel organlarına indirgememenin önemi (penis veya vajina olsun). Her neyse, gerçekten önemli mi? Bu benim işim nasıl?

 

Kişiler, cinsiyet kimliğinden bahsederken önem kazanır. Bazıları ‘o’, ‘o’ veya ‘onlar’ olarak tanımlayabilir. Birisi sizden belirli bir zamirle aramanızı isterse, isteklerine saygı duymak önemlidir. Onlara ‘Liz’ ya da ‘Beth’ demeni isteseler bile ‘Elizabeth’ demeye devam etmezdin?

CİNSELLİK

 

Cinsellik’ cinsel aktiviteleriniz ve ilişkilerinizle ifade ettiğiniz bir parçanızdır. Duygularınız, davranışlarınız ve cinsel kimliğinizde temsil edilir. Cinsel kimliğiniz, cinselliğinizi nasıl tanımlamayı veya etiketlemeyi seçtiğinizdir. Hiç bir etikel seçmemek de dahil olmak üzere, bir kişinin seçebileceği birçok farklı lable vardır! Zamirlere benzer şekilde, kişilerin cinselliklerine seçtikleri etikete başvurmak önemlidir (sadece emin değilseniz onlara sorun, bu yüzden varsaymıyorsunuz). Bir kişinin cinsiyeti şunlar olabilir:

 

Heteroseksüel – Karşıt cinsiyetten insanlara ilgi duyan bir kişi.

Eşcinsel – Aynı cinsiyetten insanlara ilgi duyan bir kişi.

Biseksüel – ‘İki’ anlamına gelen ‘bi’ kelimesi, bir kişinin her iki cinsiyete (erkek ve kadın) olan ilgisini ifade eder.

Eşeysiz – Eşeysizlik cinsel çekimin olmamasıdır. Örneğin, bazı aseksüel insanlar asla seks istemedikleri romantik ilişkilerdedir ve bazıları hiç romantik ilişkiler içinde değildir.

Panseksüel – ‘her şey dahil’ anlamına gelen ‘Pan’, bir kişinin birden fazla cinsiyete olan ilgisini ifade eder. Bazı panseksüel insanlar, çekiciliklerini cinsiyetten ziyade kimyaya dayalı olarak tanımlarlar, ancak herkes farklıdır.

Sorgulama – Bazı insanlar cinselliklerinden emin olmayabilir ve / veya araştırıyor olabilirler, bu yüzden ‘sorgulama’ olarak tanımlayabilirler.

 

Cinselliğin daha birçok varyasyonu!

Cinsellik ille de siyah veya beyaz değildir. Bunun yerine, bir süreklilik veya gri tonlarında düşünülebilir.

Cinsiyeti tanımlamak için kullanılan en yaygın üç unsur şunlardır:

 

Duygular ve fanteziler: kime âşık olduğumuz, kime ilgi duyduğumuz, uyandığımızda kimi düşündüğümüz ve kimle yakından bağlantı kurduğumuz.

Davranışlar: herhangi bir cinsel temas biçimini (öpüşme, dokunma, oral seks, vajinal seks, anal seks vb.), Flört etmeyi, kiminle flört ettiğimizi ve ilişkimiz olduğunu içerir.

Kimlik: Cinsiyetimizin etiketi veya açıklamasıdır.

 

Hayattaki birçok iyi şey gibi, cinsellik de kafa karıştırıcı olabilir. Herkes cinselliklerini çeşitli çeşitlilik düzeyleri ile farklı ifade eder. Çoğunlukla cinsellik ve cinsel kimlik hayatımızın farklı zamanlarında değişir. Ve bu tamam!

SEKS, CİNSİYET VE CİNSELLİK

SEKS, CİNSİYET VE CİNSELLİK

 

MAVRA.ORG Cinsel SOHBET ORTAMI

Sevgili chat sohbet ortamlarını tiryakileri evet sohbet odalarını alışkanlık yapmış siz değerli İnternet kullanıcıları. Bende dahil olmak üzere hepimiz bir sohbet chat odalarına girdiğimizde isteriz ki rahat sohbet ortamı seviyeli chat ortamında sohbet yapmak isteriz eh birde bedava olursa Java yüklemeden üyelik siz süper olur tabiki.

 

 

Biz düşündük ki MAVRA.ORG ailesi olarak hepimizin rüyası olan olmazsa olmazlarımızdan olan rahat sohbet etmenin zevkine tadına varalım.Sitemize gelen siz değerli insanları sıkmadan üzmeden kırmadan rahat sohbet rahat chat ortamı sunmak.Sitemize katılan insanların dilediğince dostluk arkadaşlık sevgili aşk gır gır şaka şamata takılıp rahat rahat sohbet etmeleri MAVRA.ORG sohbet sitemizde bizleri yalnız bırakmayan seviyeli sohbetleri ile rahat sohbet ortamında neşemize neşe katan Türkiye genelinden Avrupa genelinden sohbet odalarımıza katılan hepsi bir birinden değerli vatandaşlarımız. Biliyoruz ki günlük yaşam iş yorgunluğunuza stresi yada yalnız olmanın bunalımı can sıkıntısı birazda olsa sohbet sitemize katılımlarıyla onur duyduğumuz dostlarımızı rahat rahat sohbet ederken sohbeti chatı daha zevkli hale getirmek amacı ile oyun yarışma test İslam kelime odalarımız ve radyo muz kaliteli dj ile sizlerin hizmetine sunulmuştur.

MAVRA.ORG Kaliteli Sohbet ve Cinsel Sohbet Odaları

 

Bu güzel rahat sohbet ortamındaki bütün güzelliklerden faydalanmak isterseniz.mobil giriş leptop web dilerseniz rahat sohbet yapmak için MAVRA.ORG girişlerinizde bulunan mirc lerimizi indirip sohbetinizi chatinizi daha hızlı rengârenk yapma imkanınız var.

 

Bize katılıp sıkılmadan gerilmeden rahat rahat sohbet etmeye varmışsınız evet diyorsanız buyurun gelin bekliyoruz MAVRA.ORG rahat sohbet ortamı saygılarımla.

 

 

 

 

Haydi Sende MAVRA.ORG Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi MAVRA.ORG

 


Yazar: Arzu

Görüntüleme: 161 defa

Kategori: Cinsel Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 16 Nisan 2022

Cevap bırakın