Sohbet Girişi
kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Cinsel Sohbet odaları ile yeni partnerler ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kolay, ücretsiz cinsel sohbete girme imkânı ile hayal ettiğiniz ilişkilere yelken açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kendinizi gönül rahatlığı ile ifade edebileceğiniz sohbet odalarımızda; aradığınız partner, aşk, dostluk ve arkadaşlığı bulmanız bir tık kadar kolay. Giriş yaptığınız chat sitemizde yeni arkadaşlıklar kurmanızın yanı sıra boş vakitlerinizi eğlenceli bir ortama çevireceğiniz tek adrestesiniz.

kalp

İnternette cinsel sağlık YÖNTEMLERi

64 / 100

İnternette cinsel sağlık

Gençlere internette cinsel sağlık bilgileri sağlamak için önemli ve büyüyen çabalar vardır. Sexetc.org, iwannaknow.org ve scarleteen.com gibi web sitelerinin, bir dizi cinsel sağlık sorunu hakkında gerçek ve gerçek dünyaya ait bilgilerin yanı sıra (anonim olarak) soru sormak ve tartışmalara katılmak için ergenler için bir forum sağlaması amaçlanmaktadır. .

İki küçük ölçekli ve biraz tarihli çalışma, dört genç yetişkinden yaklaşık birinin interneti seks hakkında bilgi bulmak için kullandığını bulmuştur (Borzekowski ve Rickert, 2001a ; Rideout, 2001 ). 2000 yılında yapılan 412 10. sınıf öğrencisi üzerinde yapılan bir araştırmada, arkadaşların ve ebeveynlerin daha değerli kaynaklar olarak tanımlanmasına rağmen, internetin gençlerin doğum kontrolü ve cinsiyet hakkında en yaygın bilgi kaynağı olduğunu bulmuştur (Borzekowski ve Rickert,2001b ).

Bununla birlikte, gençlerin İnternet kullanımındaki hızlı büyümeye rağmen, son kanıtlar, gençlerin interneti bir cinsel sağlık bilgi kaynağı olarak, özellikle aile, arkadaşlar gibi daha geleneksel kaynaklar ile ilgili olarak kullanma, görme ve güvenme yolları hakkında gecikmiştir. , ve okul. Bu boşluğu gidermek için 58 lise öğrencisiyle interneti cinsel sağlık bilgileri, özellikle doğum kontrolü ve yoksunluk için nasıl kullandıklarını öğrenmek amacıyla bir araştırma yaptık. Özellikle bu gençlerin bilgi veya Web sitelerinin güvenilir olup olmadığını nasıl algıladıklarına odaklandık ve doğru genç cinsel sağlık Web siteleri ile gençler arasındaki bağlantıları geliştirme fırsatlarını tartıştık.

İnternette cinsel sağlık YÖNTEMLERi

İnternette cinsel sağlık YÖNTEMLERi

İnternette cinsel sağlık YÖNTEMLER

Analizimiz, Nisan-Haziran 2008 tarihleri ​​arasında, üç bölgeden toplanan 58 lise ortaokul ve yetişkinin katıldığı mülakatlara dayanmaktadır: her ikisi de New York’ta bulunan büyük bir devlet lisesi (yaklaşık 3.700 öğrenci) ve küçük bir devlet lisesi (yaklaşık 400 öğrenci) ve Indiana’da orta büyüklükte bir şehirde büyük bir devlet lisesi (yaklaşık 1.800 öğrenci). İdari onay aldıktan sonra, işe alım stratejileri geliştirmek için her okulda bir sağlık öğretmeniyle veya kilit temasla çalıştık.

Indiana okulunda, çalışmanın kısa bir açıklaması üç hafta boyunca sabah duyuruları sırasında okundu, her sabah okulların 1 hafta boyunca kurum içi televizyon programlaması sırasında her sabah yayınlanan çalışma hakkında kısa bir video klip ve bir sağlık öğretmeni çalışmayı tanıttı sağlık sınıflarında. Küçük devlet okulunda, özel programlar müdürü öğretmenlere proje hakkında bilgi verdi.

Öğretmenler daha sonra, görüşmeyi gerçekleştirmeden 3-4 hafta önce kısa bir çalışma açıklaması kullanarak çalışmayı tüm genç ve kıdemli sınıflara açıkladılar. New York’taki büyük devlet okulumuz olan üçüncü sitemizde, New York City Eğitim Bakanlığı’ndan çalışma onayı aldıktan sonra sağlık eğitimi müdür yardımcısı ile çalıştık. Röportajlardan birkaç gün önce, genç ve kıdemli spor salonu derslerine gittik ve çalışmayı kısaca açıkladık. New York City Eğitim Bakanlığı’ndan çalışma onayı aldıktan sonra sağlık eğitimi müdür yardımcısı ile çalıştık. Röportajlardan birkaç gün önce, genç ve kıdemli spor salonu derslerine gittik ve çalışmayı kısaca açıkladık. New York City Eğitim Bakanlığı’ndan çalışma onayı aldıktan sonra sağlık eğitimi müdür yardımcısı ile çalıştık. Röportajlardan birkaç gün önce, genç ve kıdemli spor salonu derslerine gittik ve çalışmayı kısaca açıkladık.

 

Bilgi paketleri ilgili tüm öğrencilere sunuldu ve öğrencilerin çalışma yaşlarını, cinsiyetlerini toplayan kısa bir çalışma tanımı, ebeveyn onayı formu (İspanyolca ve İngilizce olarak ve büyük New York okulunda Çince ve Korece olarak mevcut) içeriyordu. , not, ırk / etnik köken ve formları gizli bir şekilde iade etmek için bir zarf. Paketler belirlenen personele iade edildi ve tüm öğrenciler seçim için uygun olmak üzere imzalı ebeveyn onayı formları göndermek zorunda kaldı. Mülakatlara başlamadan önce tüm öğrencilerden imzalı onay aldık.

 

 


Yazar: Arzu

Görüntüleme: 127 defa

Kategori: Cinsel Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2022

Cevap bırakın