Sohbet Girişi
kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

Cinsel Sohbet odaları ile yeni partnerler ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kolay, ücretsiz cinsel sohbete girme imkânı ile hayal ettiğiniz ilişkilere yelken açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kendinizi gönül rahatlığı ile ifade edebileceğiniz sohbet odalarımızda; aradığınız partner, aşk, dostluk ve arkadaşlığı bulmanız bir tık kadar kolay. Giriş yaptığınız chat sitemizde yeni arkadaşlıklar kurmanızın yanı sıra boş vakitlerinizi eğlenceli bir ortama çevireceğiniz tek adrestesiniz.

kalp

Camfrog +18 Sohbet

69 / 100

Camfrog  +18 Sohbet

 

Camfrog sevgili arayanlar bırakın yep yeni versiyona gelin burası bam başka bir sistemde gelin bizim ortamımıza katılın yeni bayan arkadaşlarla tanışın. Bizim bu sistem bambaşka bir hizmet vermekte aktivex, programını yüklediğinizde açılır kesinlikle virüs olarak algılamayın kesinlikle temiz ve yüklediğinizde aramıza katılacaksınız otomatik yükleniyor. Sesli Sohbetin yep yeni yeri Camfrog odamızda mevcuttur.

Camfrog +18 Sohbet, Camfrog, Camfrog Sohbet, Camfrog Sohbet et,

Camfrog +18 Sohbet, Camfrog, Camfrog Sohbet, Camfrog Sohbet et,

 

Camfrog

 

Günümüzün büyük bölümünü geçirdiğimiz Camfrog hakkında çoğumuz yeterli bilgiye sahip değiliz. Burada merak edenler için Camfrog hakkında kısa kısa teknik bilgiler vereceğiz. Sizlerin de ilginç bulacağını umduğumuz bazı Camfrog özelliklerini sıralayalım;

1 – Camfrog da kanal açmak için tam 9 bölge ayırt edilmiştir. Türkiye bu bölgelerden the middle east and Türkiye bölümünde yer almaktadır.

2 – Türkiye’nin bağlı bulunduğu bu bölgede ikisi yeşil kanal Camfrog başlığında, 2 general başlığı altında 961 ve 18+onl başlığı altında 160 tane olmak üzere 1123 kanal vardır. Bu sayı bazen değişmekte ama ortalama sayı budur.

3 – En çok yeşil renkli odanın olduğu bölgeler Latin Amerika’nın ve 4 bölgenin ortak kullandığı bölge olup, tam tamına 21 yeşil oda vardır.

4 – En çok general odanın olduğu bölge Türkiye bölgesidir.

5 – En çok 18 + odasının olduğu bölge yine Amerika bölgesi olup, bu 4 bölgenin ortak olduğu alandır ve tam 700 tane kanal vardır.

6 – En az 18+ kanalının olduğu bölgeler Afrika ve Hindistan bölgesidir ve sadece 7 tane vardır.

7 – En az general kanalının olduğu bölge ise yine Hindistan bölgesidir, 21 tane kanal vardır.

8 – Camfrog 2003 yılı Eylül ayında açılmıştır.

9 – İlk Türk odası 2004 aralık ayında açılmıştır.

10 – Camfrog da toplam olarak değişmekle birlikte tüm bölgeler ve birimlerde toplam 3 bin 800 kanal vardır.

11 – En çok giriş çıkış yapılan kanal, tüm zamanlar göz önüne alındığında Camfrog kanalıdır. Main oda olarak bilinen kanal, ilk açılış kanalıdır ve bu güne kadar binlerce kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

12 – Camfrog da en yeni bölge Hindistan ve Afrika bölgeleridir.

13 – Camfrog da en çok dolaşan ulus Türklerdir. (gurur duyulacak bişi değil bilgi olsun diye )

14 – En fazla 18+ kanalında dolaşım Amerika bölgesinde olmaktadır.

Camfrog Sohbet

Değerli kullanıcılarımız bundan yaklaşık 10 yıl evvel kaliteli bir ortam getirim kaygısı taşımadan menfaatleri geri planda tutarak daima siz değerli kullanıcılarımızın rahatlığını ön planda tutarak aile ortamında bir sohbetin sanal camiada yaşanabileceğini örnek bir site olma hedefiyle gerçekleştirmek adına kurulan Mavra.org sitemiz gün geçtikçe büyümeye hak ettiği yerlere merdivenlerin basamakları misali bir bir çıkarak ilerlemektedir. Günümüzde gözlerini para bürümüş bazı çevrelerin sohbet portallarina amaçları eğlence olan dost, arkadaş ortamı kurmak monoton hayat yaşamlarını ve iş yoğunluğunda yaşamış oldukları stresi bir nebze olsun unutabilmek kafalarını dağıtabilmek için gelen insanları ”misafir” değil ”müşteri”,”ticaret kaynağı” ve yalnızca ”para” olarak görmeleri sohbet ortamlarındaki kaliteyi maalesef ki düşürmüştür.

MÜTHİŞ SEKSİ KIZLARLA CİNSEL SOHBET HATLARINDA SEKS MUHABBETLERİ

MÜTHİŞ SEKSİ KIZLARLA CİNSEL SOHBET HATLARINDA SEKS MUHABBETLERİ

Camfrog Sohbet et

Rant elde edebilmek adına insanları birbirine düşüren,sohbet ortamında bazı haksızlıklara uğratılarak hırs ve egoist bir yapıya bürünmeleri için türlü senaryolarla oyunların çevrildiği insanların amaç ve doğrultularından uzaklaştırılarak yetki ve oda satmak adına kullanıldıkları ortamlar fazlasıyla mevcuttur. Kendinizi bu tür kaliteden bahseden ama amaçları sadece ticaret olan bazı sitelere kullandırtmayınız. Sitemizde insana insan olduğu için değer ve kıymet verilmektedir.

Maddi kazanımları geri planda bırakarak kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan huzurlu bir ortam amaçlayarak insanların birbirlerini severek birbirlerine saygı duyarak aile ortamın da kaliteli sohbet’in temellerini atan sesli sayfam sitemiz bir sesli sohbet ve sesli chat alanında faaliyet gösteren siteleri fazlasıyla rahatsız etmektedir.

Bu durum bir o kadar üzücü olsa da bazı çevreler için bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Bu bizim hedeflediğimiz doğrultuda emin adımlarla ilerlediğimizin yegane göstergesidir. Sizlere daima rahat edeceğiniz huzuru sağlamak amacıyla Mavra.org site kurucumuz Sayın Sibel Hanım ve sitemizin üst yönetiminde yıllardır şikâyet etmeden sizlere emek veren site yönetimimiz ayrıca teknik sorun ekibimizle daha iyiyi sunabilmek adına gece gündüz hummalı bir çalışma,fikir birliği ile bizlere her konuda destek sağlayan çok değerli kullanıcılarımıza sitemizde yıllardır acısıyla tatlısıyla emektar dostlarımıza teşekkür ederiz.

Mavra.Org sitemiz kaliteden asla ödün vermeden aile huzuru ortamında sohbeti örnek site olarak yaşatmanın gururunu her zaman yaşayacaktır. Bazı sitelerin onların tabirince müşteri ama bizim gözümüzle kullanıcı kaybetme korkuları Mavra.Org sitemize karşı karalama kampanyalarına dönüşmüş durumda maalesef üzücü gözükse de diyoruz ki her zaman söylenen ve dile getirilen bir söz vardır. ” MEYVE VEREN AĞAÇ HER ZAMAN TAŞLANIR” Bizler hedeflerimiz den sapmadan 10 yıllık deneyim ve tecrübelerimizle emin adımlarla ilerlemeye kaliteli işlere imza atmaya devam edeceğiz.Takdiri sizlere bırakıyor bu güzel ortamda hoş vakit geçirmenizi ve güzellikleri birebir yaşamanızı temenni ediyoruz.Saygılarımızla Mavra.Org site yönetimi.

Camfrog +18 Sohbet, Camfrog, Camfrog Sohbet, Camfrog Sohbet et,


Yazar: Arzu

Görüntüleme: 208 defa

Kategori: Cinsel Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Mayıs 2022

Cevap bırakın